Fudbal: Pregled liga u Braničevskom okrugu 03-04.11. 2018 (Zona Podunavsko-Šumadijska, Međuopštinske lige, PFL, GFL)

Sport

Srpska liga Zapad 12.kolo

FK Mladi Radnik je na svom stadionu pred oko 200 gledalaca, posle dva poraza uzastopno došao do bodova.

On je pobedom od 3 : 0 nad FK Proleterom iz Mihajlovca prekinuo lošu igru. Prvo poluvreme prošlo je bez golova, dok je u nastavku dosuđen penal zbog igranja rukom protivničkog igrača. Siguran sa bele tačke bio je Janković. U nastavku igre, isključen je trener gostujuće ekipe Goran Mihajlović zbog prigovora sudiji. Još dva pogotka za domaćine postigao je Tasić i to oba posle izvedenih kornera.

Narednu utakmicu FK Mladi Radnik igra u Tutinu.

GFL Požarevac grupa „Dunav“ 9. kolo

FK Mip Majdan je sa 4 : 0 savladao ekipu FK Sopota i najavio borbu za viši rang. Isprd njega je FK Ljubičevo koje ni u uvom kolu nije dopustilo nikakvo iznenađenje i rezultatom 2 : 1 savladalo FK Proleter 1932.

GFL Požarevac grupa „Mlava“ 9. kolo

Fk Beli Orao je savladao FK Napredak iz Bubušinca rezultatom  2 : 1.

Utakmicu je krasila dobra igra i borbenost oba tima po vetrovitom vremenu .
FK Beli Orao je ovom pobedom osigurao prvo mesto i titulu jesnjeg prvaka u  Gfl Požarevac grupa „Mlava“ .