Konjičko društvo „Knez Mihailo“ iz Požarevca, 2. maja, na gradskom hipodromu, organizuje trkački dan pod nazivom „Majski sastanak“. Ovim trkačkim danom otvara se sezona konjskih trka i konjičkih takmičenja na najstarijem sportskom objektu u Požarevcu.

U okviru trkačkog dana održaće se sedam trka, i to tri galopske i četiri kasake trke. Za učešće u trkama prijavljeno je 75 grla. Posetioci hipodroma moći će da vide najkvalitetnija grla domaćeg i stranog odgoja u Srbiji. Ukupan nagradni fond za trke koje će biti održane u okviru ovog trkačkog dana iznosi 685.000 dinara i obezbeđen je od strane Grada Požarevca i Konjičkog društva „Knez Mihailo“.

Početak programa je u 15,00 časova.

Ulaz je slobodan.

Hipodrom Požarevac – KD Knez Mihailo
Satnica (upis za I dan) 2.5.2019


15:00 1 „Resava autostart/1600m

1 Let Me Dream Petrović T. 1600
2 Bosforus Mukić B. 1600
3 Demon King Sič st. S. 1600
4 Montana Cobra Simić N. 1600
5 Giovana Petrović Z. 1600
6 Elpenor AT Kečenović B. 1600
7 Ian Janis A.T. Skenderović B. 1600
8 Ragnar Stojanović M. 1600
9 Lamentin AT Anđal A. 1600
10 Fantom Glory Miloradović B. 1600
11 Argos Stojković D. 1600
12 Idril Sugar Ilijin M. 1600

15:30 2 Nebojša Dozet Belan (Kategorija IV) 1400m


1 JUST VICTORY 5 Gnesi C. 58
2 LAZAR SILNI 7 Vujković T. 58
3 LIGHTNING 4 Ilić Ž. 58
4 MEGA BOOM 1 Vasiljević L.(3,5) 58
5 SPARK 2 Milojević Mi. 58
6 ST NICHOLAS BABY 6 Glogovac S. 58
7 WABAN (GER) 8 Mešetović G. 58
8 DŽEJZI LP 9 Perović Đ. 56
9 PARIS LOW 3 Lazarević D.(2) 56


16:00 3 „Arkobaleno K“ autostart/1600m

1 Hacker As Dimitrijević M. 1600
2 Liria Pejić ml. N. 1600
3 Saphir AT Skenderović B. 1600
4 Silverado Bjelogrlić V. 1600
5 Aprilia R.S. Mukić B. 1600
6 Alfa Romeo Ostojić J. 1600
7 San Siro Mukić I. 1600
8 Island A.T. Nenadović M. 1600
9 Wineto Đuričić D. 1600
10 If AT Vujanović Ž. 1600
11 Fire Rock Ranđelović A. 1600
12 Gala S.G. Petrović Z. 1600

16:30 4 Miodrag Petrović Kum (Handikap III) 1300m


1 PATON SUR 6 Milojević Mi. 66
2 TINA SUR 1 Perović Đ. 62,5
3 TIARET 4 Ilić Ž. 62
4 ISTRA 7 Šašić A. 60,5
5 SIBIRSKA KRALJICA 2 Mešetović G. 60
6 RAFAELLO 5 Ljubomirović D.(3,5) 54
7 POUR TOI 3 Lazarević D.(2) 52

17:00 5 „Novica Andrejić-Gudžoman“ autostart/1600m

1 Emil Zola A.T. Đorđević N. 1600
2 Worthy Jack Živančević M. 1600
3 Cool Girl Lady (FR) Ličina N. 1600
4 Doli S.G. Grujić S. 1600
5 Varanno (H) Radovanović T. 1600
6 Jessie (D) Petrović D. 1600
7 Angone Love Petrović Z. 1600
8 Class d’Evel (FR) Ličina N. 1600
9 Bellissima Radosavljević P. 1600
10 Jeger Sweep Dimitrijević M. 1600
11 Lejla S.P. Kečenović B. 1600
12 Clair De Lune Ostojić J. 1600

17:30 6 Trka Tina (Listed trka) 1600m


1 ATTINA (IRE) 6 Vujković T. 58
2 AURORA BOREALIS 7 Milojević Mi. 58
3 BARBARA HEPWORTH (IRE) 2 Mešetović G. 58
4 FAST ENDLESS (IRE) 1 Šašić A. 58
5 KARDINALE 4 Moskov I. 58
6 KARMA LJUBIČEVSKA 3 Ilić Ž. 58
7 LULLABY (GER) 8 Gnesi C. 58
8 SEMIRAMIS 9 Lazarević D.(2) 58
9 STREIF (IRE) 11 Konkolj M. 58
10 TREF DAMA 5 Glogovac S. 58
11 WILD BIRD 10 Perović Đ. 58
18:00 7 „1. maj“ autostart/1600m

1 Isaac Newton A.T. Petrović D. 1600
2 Zilence (S) Petrović Z. 1600
3 Brume d’Or (FR) Đorđević N. 1600
4 Cangnam Style (FR) Ličina N. 1600
5 Velvet Dancer (IT) Mukić B. 1600
6 Utsuri de Gerberoy (FR) Stamenković G. 1600
7 Diablo Boko (NL) Kečenović M. 1600
8 Grumetti (D) Anđal A. 1600
9 Rite on Win (S) Kečenović B. 1600
10 Rite Key (S) Živojinović Z. 1600
11 Artiste (FR) Bjelogrlić V. 1600
12 Quick Viervil (FR) Pantić M. 1600

0 0 vote
Article Rating
Prijavljujem se
Obavesti me o
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments