Poraz ZUFA u Požarevcu! Mitrović u finišu srušio lidera!

Sport

Na zatvaranju jesenjeg dela drugoligaškog karavana Požarevac je savladao lidera na tabeli Zufo pred svojim navijačima.

Oko 200 gledalaca prisustvovalo je sjajnom meču u kom je viđeno čak devet pogodaka, a prvi do gola stigao je domaćin preko talentovanog Jeremića u 2. minutu. Milašinović je tri minuta kasnije duplirao prednost, a do odlaska na odmor viđena su još dva gola, Stefanović je svega nekoliko sekundi posle Milašinovićevog gola smanjio na 2:1, a Jeremić je drugim pogotkom, ovog puta u 9. minutu postavio konačan rezultat prvog dela igre.

Blickrigom na startu drugog poluvremena, u režiji Isenija i Siniše Trojanovića, Zufo u 23. minutu stiže do izjednačenja, ali prednost Požarevcu vraća Mitrović u 32. minutu. Kada je Miloš Trajković pogodio za 4:4 pet minuta pre kraja susreta, delovalo je da će se Zufo neporažen vratiti sa ovog gostovanja.

Ipak, domaćin je bio nagrađen za sjajnu igru i Nemanja Mitrović je golom u 38. minutu postavio konačnih Požarevac – Zufo 5:4!

Ovom pobedom Požarevac je stigao do osmog mesta drugoligaškog karavana gde se nalazi sa 14 osvojenih bodova, dok je Zufo i dalje lider sa 24 poena, ali sada beži KMF Zemun Samo pravo samo dva boda.