RK „SMEDEREVO 2“ – ORK „MLADI RADNIK“ 20:25 (9:9)

Sastav ekipe Smederevo: Živković (2), Simić (3), Milenković, Milenković, Todorović (kapiten), Dizdar, Miladinović, Gajić, Mirković (4), Stanković (6), Janjušević, Panić (5).
Sastav ekipe ORK „Mladi radnik“ : Cvetković, Gogić(1), Novaković (2), Jeremić (1), Veljković (7), Dimić (8), Vasić (1), Ilić (1), Nacković, Jovanović,Račić, Dendić,Đurović (2) , Aslani(1), Ranđelović (1), Marinković.
Predstavnici ekipe: Nemanja Prvulović, Milan Petković
Igrač utakmice: Marko Aslani (26 odbrana i 1 gol)
Sudije: Jovanović Marko i Petrović Dušan
Delegat: Ivan Matković

Posle pobede protiv ekipe Šamota iz Aranđelovca, još jedna teška utakmica u gostima protiv ekipe Smedereva. I ako rezultat tako ne pokazuje, mladi momci domaćina pružali su jaki otpor ekipi ORK-a. Utakmicu su otvorili Ranđelović i Dimić svojim golovima. Uz odlične odbrane Aslanija ekipa gostiju vodi sa 7:4, golovima Mirkovića i Stankovića odlazi se na poluvreme rezultatom 9:9.
Drugo poluvreme je otvorio Veljković svojim golovima. Odlična igra u odbrani Novakovića, Gogića i Ilića donela je bolju igru gostiju. Marko Aslani, svojim odbranama, zaustavio je napad Smederevaca.

U sledećem kolu ekipa ORK-a gostuje u derbiju ekipi „Sloge“ iz Petrovca na Mlavi.